logo_tekst.gif Google Translator Google Translator Google Translator Instrukcje i katalogi czesci O firmie Obsluga klienta
Menu
Strona główna arrow Szkółkarstwo kontenerowe arrow Opakowanie specjalistyczne z tworzywa PP
Opakowanie specjalistyczne z tworzywa PP Drukuj Wyślij link
kartony5.jpg

Opakowanie specjalistyczne z tworzywa PP wykonane jest z doskonałego materiału konstrukcyjnego i w odróżnieniu od tradycyjnej tektury falistej jest całkowicie odporne na wilgoć i charakteryzuje się: lekkością, wysoką trwałością i wytrzymałością mechaniczną.

Zastosowania:
point.gif
pakowanie, składowanie i transport (również w warunkach chłodniczych) sadzonek z odkrytym i zakrytym systemem korzeniowym, rozsady warzyw szklarniowych i gruntowych , kwiatów ciętych i doniczkowych oraz nasion i cebulek w: ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie, zielarstwie, itp.

Zalety:
point.gif lekkość opakowania i jego wysoka wytrzymałość przy całkowitej odporności na wilgoć, detergenty, kwasy, zasady i większość rozpuszczalników organicznych. Dla długiego przechowywania roślin zaleca się stosowanie hydrożeli. - użytkowanie w szerokim zakresie temperatur, z zachowaniem cyrkulacji powietrza oraz wymiany gazowej wymaganej dla organizmów żywych.
point.gif wielokrotność użytkowania, brak konieczności sklejania, możliwość sztaplowania oraz nanoszenia nadruków informacyjno - reklamowych. Po złożeniu opakowania oszczędności w kosztach transportu i składowania na małych powierzchniach.
point.gif łatwe mycie wodą, w tym z zastosowaniem detergentów, wykonane w całości z jednego surowca - ułatwia recykling.
point.gif dostępne kolory (biały, żółty, szary, zielony) oraz grubości i gęstości tworzywa - pozwalają zaprojektować i wykonać opakowanie pod oczekiwania i wymagania klienta.
point.gif wysoka efektywność logistyczna z dostosowaniem opakowań do palet transportowych typu EUR.
point.gif składowanie sadzonek na palecie typ EUR, wielopoziomowo (do 5 warstw). 1 warstwa = 8 opakowań.

Wymiary i nośność:
point.gif wymiary wewnętrzne [dł. x szer. x wys.] - 390 x 285 x 931 mm
point.gif waga [kg] - 0,65
point.gif nośność maks. [kg] - 20