logo_tekst.gif Google Translator Google Translator Google Translator Instrukcje i katalogi czesci O firmie Obsluga klienta
Menu
Strona główna arrow Nasiennictwo leśne arrow Szafy do podsuszania, stratyfikacji i termoterapii nasion
Szafy do podsuszania, stratyfikacji i termoterapii nasion Drukuj Wyślij link

Szafa do podsuszania nasion typ ST

st1200.jpg

Szafa termostatyczna posiada pełne drzwi i wymuszony obiegiem powietrza. Dodatkowo mogą występować drzwi wewnętrzne szklane. Pojemność szaf ST, w zależności od modelu, kształtuje się w zakresie od 68-1460L. Obudowa szafy jak i wnętrze wykonane jest ze stali nierdzewnej (INOX).  Zakres temperatury w jakim może pracować szafa to: +3°C do +40/50/60/70°C (w zależności od wybranej opcji). Temperatura może być regulowana z dokładnością do 0,1°C. Szafa posiada elektroniczny system sterowania z wyświetlaczem LCD. Szafa standardowo produkowana jest z półkami drucianymi ze stali nierdzewnej o dopuszczalnym całkowitym obciążeniu 50 kg. W przypadku największej szafy o pojemności 1460L maksymalne obciążenie szafy to 300kg. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia szaf w kuwety. Istnieje także możliwość zamiany półek na szuflady z perforowanym dnem lub drobną siatką. Istnieje możliwość regulacji wysokości półek. Szafy posiadają konwekcyjny system osuszania.

Szafa do stratyfikacji i termoterapii nasion KK

szafa_kk.jpgkk1200.jpg

Szafy z wymuszonym obiegiem powietrza model KK oferują pojemności, w zależności od modelu, w zakresie od 115-1460L. Posiadają one drzwi zewnętrzne pełne oraz dodatkowo mogą występować drzwi wewnętrzne szklane. Wnętrze szaf wykonane jest ze stali nierdzewnej (INOX). Zakres temperatury w jakich może pracować szafa to: -10°C do +60°C, (regulacja temperatury co 0,1°C) a zakres wilgotności to: 30-90% (zakres wilgotności jest zależny od temperatury). Szafa posiada elektroniczny system sterowania, z wyświetlaczem LCD, umożliwiający zaprogramowanie następujących po sobie profili czasu-temperatury-wilgotności. Szafa standardowo produkowana jest z półkami drucianymi ze stali nierdzewnej o dopuszczalnym całkowitym obciążeniu 50 kg. W przypadku największej szafy o pojemności 1460L maksymalne obciążenie szafy to 300kg. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia szaf w kuwety. Istnieje także możliwość zamiany półek na szuflady z perforowanym dnem lub drobną siatką. Szafy posiadają konwekcyjny system osuszania.